A. START- 249 zł

  • konsultacja lekarska (z doborem koktajli witaminowych i porady z zakresu profilaktyki zdrowia)
  • konsultacja dietetyczna z ustaleniem diety

W każdym wybranym poniższym pakiecie „5-ta  kroplówka GRATIS i 10% zniżki od miesięcznej diety”

B. SPORT

Dużo trenujesz? Bierzesz udział w licznych zawodach? …lub po prostu jesteś aktywny fizycznie  a chcesz szybko się regenerować, trenować i osiągać lepsze wyniki.

Dzięki temu pakietowi stworzymy dla Ciebie koktajle witaminowych kroplówek, które w połączeniu z profesjonalna dieta zwiększą Twoja wydolność i zbudujesz upragnione efekty.

C. SLIM & BEAUTY

Chcesz zachować młodość? Piękne zdrowe ciało?.. lub od dłuższego czasu  odchudzasz się bez upragnionych rezultatów? Poszukujesz odpowiedniego planu na schudnięcie?

Ten pakiet jest skierowany dla CIEBIE! Nasz zespół pomoże Tobie sprawdzić w czym leży problem bez efektywnego chudnięcia. Lekarz zbada Cię, zaleci odpowiednia profilaktykę  i dobierze suplementację koktajli witaminowych a dietetyk ułoży idealnie skomponowana pod Twoje zapotrzebowanie dietę. Dzięki temu z NAMI osiągniesz wymarzony efekt.

D. ZDROWIE I ODPORNOŚĆ

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe?

Masz nietolerancję pokarmowa?

Często chorujesz, przeziębiasz się?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś /aś TAK , to pakiet skierowany jest dla CIEBIE. Skomponujemy  dla Ciebie program witaminowych koktajli oraz dietę dobrana do danej nietolerancji.

Wszystko po to byś poczuł się zdrowo,pełen energii a jedzenie było pyszne i urozmaicone.

E . INDYWIDUALNY

Cały pakiet jest w pełny indywidualny. Nie ma dla Nas trudnych klientów , każdy jest wspaniałym wyzwaniem. Postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

UMÓWIENIE WIZYTY PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE TELEFONICZNYM POD NUMEREM +48 799 824 041